Si Img 737.jpg

Kim jest SCRUM developer i czym się zajmuje?

SCRUM szkolenia to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcąc dowiedzieć się czym właściwie jest SCRUM i jak należy z niego korzystać. SCRUM to nic innego jak przyrostowe ramy postępowania, które znajdują zastosowanie podczas realizowania wielu projektów.

SCRUM jest bardzo często wykorzystywany w wielu nowoczesnych firmach. W SCRUM teamie wyróżnić można rozmaite role. Mowa tu o takich rolach jak: product owner, development team, a także SCRUM master.

Szkolenia SCRUM developer będą doskonałą opcją dla wszystkich, którzy tworzą development team. Na uwagę zasługuje fakt, że zespół deweloperski musi składać się z osób wykwalifikowanych i doświadczonych, którzy potrafią działać pod presją czasu. Niedopuszczalne są jakiekolwiek podziały czy nieporozumienia w zespole deweloperskim. W przeciwnym razie mógłby na tym ucierpieć interes firmy.

Nie ulega wątpliwości, że każda osoba, która jest częścią zespołu deweloperskiego powinna wziąć udział w szkoleniach i kursach. Szkolenia SCRUM developer oraz szkolenia SCRUM master to tylko jedne z licznych propozycji szkoleń traktujących o SCRUM. Aby szkolenie było skuteczne, musi być jednak rzetelnie poprowadzone.

Zanim więc zdecydujemy się wziąć udział w danym szkoleniu lub kursie, poczytajmy opinie o poszczególnych firmach szkoleniowych. Im większa liczba pozytywnych opinii, tym większe prawdopodobieństwo tego, że uda nam się odszukać profesjonalną firmę. Na pewno dobrze byłoby zatroszczyć się o to, aby szkolenia były certyfikowane. Certyfikat stanowi dowód naszego udziału w szkoleniu.

Nierzadko jednak potrzebujemy zdać egzamin po to, aby go uzyskać. Uzyskanie certyfikatu jest szczególnie potrzebne osobom, którym zależy na zdobyciu mocnej pozycji zawodowej. Dobrze jest interesować się również szkoleniami dofinansowanymi ze środków Unii Europejskiej.

Szkolenia dofinansowane ze środków unijnych są prowadzone na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, a osoba je prowadząca potrafi przekazać wiedzę w przystępny, a przy tym interesujący sposób.